Dijital Reklam Yönetimi

Dijital dünyada en büyük adımın ilk adım olduğunu biliyoruz! O yüzden dijitalde başarıya giden o ilk adımınızı planlamak için biz hazırız!

Markanızı tanıdıktan ve anladıktan sonra, beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda en iyi dijital stratejiyi sizler için oluşturuyoruz. Pazar araştırması ve rekabet analizini yaptıktan sonra, D’atölye olarak bütçeniz doğrultusunda strateji ve aksiyon planı oluşturarak reklamlarınızı hedeflerinize ulaşabileceğiniz maksimum verimlilikte yönetiyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

facebook ads

Business Manager kullanmıyorsanız, işletmeniz için Business Manager kurulumunu yapıyoruz ve ardından dijital performans açısından ihtiyacınız olan tüm varlıkları hesabınıza tanımlıyoruz. Facebook’ta 10 yıllık tecrübemiz ile, sizin için en iyi hedef kitleleri ve segmentleri oluşturup kazancınıza kazanç katıyoruz. Dönüşüm, gönderi etkileşimi, video ve katalog reklamlarını en iyi şekilde kurgulayarak Instagram ve Facebook’ta optimum frekans ile hedef kitlenize ulaşıp, en doğru strateji ile yeniden pazarlama kampanyalarınızı kurguluyoruz.

criteo

Yeniden pazarlama ve yeni ziyaretçi kazanım araçlarıyla Criteo’nun gücünü keşfedin! D’atölye ekibi ve Criteo’nun gelişmiş algoritması bir araya geldiğinde, kitlenizdeki dönüşüm ihtimali en yüksek kitleyi yeniden hedefleyecek, acquisition kampanyalarıyla ise en kaliteli yeni kullanıcı kitlesini edineceksiniz. Facebook ve Google ile oluşturulan segmentleri dönüşüme çevirecek ve marka bilinirliğinizi maksimize edecek en doğru kurguları sizler için oluşturuyoruz. Siz de D’atölye ayrıcalıklarıyla Criteo’dan en yüksek verim alan işletmelerden biri olma şansına sahip olun!

raporlama

Artık hasat zamanı. Sizin için kurguladığımız güzel stratejilerin geri dönüşlerini en detaylı, ve kolay analiz edilebilir biçimde sizlere sunuyoruz. Supermetrics, GetStats, Google Data Studio, Google Analyics, Visilabs gibi raporlama araçlarıyla kolay anlaşılabilir ve kolay analiz edilebilir raporları tarafınıza ulaştırıyoruz. Size arkanıza yaslanıp D’atölye başarısının tadını çıkarmak kalıyor.

Biz Hazırız!

10 yıllık tecrübemiz ve proaktif ekibimizle D’atölye olarak markanızı hak ettiği yere getireceğimizden eminiz! Tek ihtiyacımız olan şey bir araya gelmek.