Nasıl yapıyoruz

D’atölye olarak, yılların deneyimine ve uzman ekibimize güveniyoruz. Dijital alanlarda ki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve en güncel çözümleri müşterilerimize sunuyoruz.

D'atölye olarak, size yalnızca dijital hizmetler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda markanızın dijital ortamda başarılı olması için size rehberlik ediyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü birlikte bulabiliriz.

Strateji

D’atölye olarak, misyonunuzu gerçekleştirilebilir bir modele dönüştürmenize ve dijital araçlar ile bu modeli hızlandırmanıza

Tasarım

İyi tasarımı markanızın başarısı için bir yatırım olarak görüyoruz. D’atölye’ye güvenerek markanızın gücünü artırın!

Yazılım

Hizmetimiz, kullanıcı etkileşimini en üst düzeye çıkarmak ve markanızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış kişiye özel platformlar oluşturmaya odaklanır.

Dijital Pazarlama

Markanızın değerini artırmak ve kullanıcı etkileşimini yükseltmek için veri odaklı dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

Bizim uzmanlığımız

Basitçe söylemek gerekirse, müşterilerimizin en iyi hizmeti aldıklarından emin olmakta uzmanız. Her ne kadar dijital pazarlamanın tüm alanlarında yetkin olsak da, asıl uzmanlık alanlarımız şunlardır:

Ürün Fikri Geliştirme

Tasarım Dili

Teknoloji Danışmanlığı

Kullanıcı Dönüşümü Araştırması

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Front End Geliştirme

Prototip Tasarlama

Kullanıcı Arayüzü (UI) Desktop & Mobil

Backend Geliştirme

Kapsam Belirleme

Markalama ve İllüstrasyon

E-Ticaret Danışmanlığı